30
Hej, jesteśmy hodowlą psów rasy wilczak czechosłowacki i mamy niesamowite bure!

Chasing Glory FCI

Nasza hodowla

Jesteśmy hodowlą ZKwP (FCI). Należymy do klubów rasy wilczak czechosłowacki na Słowacji (kraj patronacki rasy) i w Czechach. Bierzemy czynny udział w większości imprez klubowych organizowanych przez kraj patronacki rasy.

Nasze psy mieszkają z nami w domu, towarzyszą nam w wyjazdach. Każde z naszych burych spełnia się w dziedzinie sportu lub aktywności, w której czuje się najlepiej.  

Hodowla prowadzona z pasją

Dzięki wyższemu wykształceniu w kierunku kynologii (inż. kynologii), licznym kursom i spędzonych godzinach na placu treningowym (instruktor obedience, instruktor fit paws). Ciągle szlifujemy doświadczenie w pracy z psami problemowymi i sportowymi. Nasza wiedza pozwala na zapewnienie psom odpowiednich warunków bytowych, treningów oraz jest niesamowicie istotna w dokonywaniu doborów hodowlanych. 

Odtwórz wideo
,,Najważniejsze, to pełna świadomość wad i niedostatków własnych psów. Nikt, kto przekonany jest, że jego pies jest absolutnie doskonały, nie dochowa się niczego..." ~ A.M. Redliccy

Nasze priorytety

  • wszystkie nasze psy hodowlane mają biegi wytrzymałościowe organizowane dla rasy wilczak czechosłowacki – SVP
 
  • wszystkie nasze psy hodowlane mają nie tylko podstawowe badania rasy (HD, ED, DM i DW), ale także badanie serca i oczu z certyfikatem od specjalistów oraz EMBARK
 
  • skupiamy się na treningach i odpowiedniej socjalizacji psów 
 
  • staramy się dobierać rozsądnie pary hodowlane, uwzględniając potrzeby polskiej populacji csv
Aktualności