Planowane mioty

Przykładamy wszelkich starań, aby działać na korzyść rasy. Zwracamy szczególną uwagę na rodowody psów wykorzystywanych w rozrodzie. Jednym z najważniejszych kryteriów w hodowli jest dla nas zdrowie. Z tego też powodu nasze psy posiadają badania stawów, genetyczne, a także certyfikowane badania serca i oczu. Dodatkowo psy w naszej hodowli, jako jedne z niewielu w Polsce mogą poszczycić się egzaminami z posłuszeństwa i biegami długodystansowymi dedykowanymi rasie. 

Plany na rok 2024/5

Szczenięta z naszej hodowli są wydawane po zaczipowaniu i szczepieniach odpowiednich do wieku razem z metryką pochodzenia i personalizowaną książeczką zdrowia. Nasze szczenięta otrzymają także wyprawkę, w której znajduje się smycz, obroża, a także karma na kilka pierwszych dni. 

Proces zakupu szczenięcia zaczyna się od wypełnienia ankiety (wysyłam ją po naszym pierwszym kontakcie). Potem rozmawiamy na temat ankiety, jest to pierwsza forma weryfikacji przyszłych domów. Zależy nam, aby nasze szczenięta trafiały w najlepsze ręce! Po rozmowie zwykle spotykamy się w realu i rozmawiamy na żywo. Dzięki temu chętni poznają nasze psy, ich rutynę oraz różne charaktery. Prowadzimy ambitną hodowlę, więc na miejscu do poznania są tylko suczki hodowlane (do samców jeździmy tysiące kilometrów). Po naszej akceptacji czekamy wspólnie na narodziny wybranego miotu. Rezerwacja uzależniona jest od ilości szczeniąt i chętnych. Po urodzeniu się maluszków spisujemy umowy rezerwacyjne i pobieramy zaliczkę. Następnie widzimy się dopiero na odbiorze szczeniąt, gdzie spisujemy umowę sprzedaży i pobieramy resztę kwoty za szczeniaka.

Zapraszamy do kontaktu! 

Ps. Masz zamiar brać udział w wystawach, zawodach, zrobić uprawienia hodowlane? Nie zapomnij o tym wspomnieć. W każdym miocie zdarzają się perełki, które chcemy wydać do dalszej hodowli w odpowiednie ręce, aby w przyszłości poszerzyły pulę genetyczną rasy w Polsce lub za granicą.

Miot ,,I"

????

???

CRAZY Chasing Glory